Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki, mit tud a Bónusz Brigád...

Ki, mit tud a Bónusz Brigád csődjéről?

Figyelt kérdés
Csődeljárás van a céggel szemben. Mi lesz a megrendelt kuponokkal, termékekkel, egyenleggel? Levelekre nem válaszolnak telefonos ügyfélszolgálatot megszűntettéK. Ám az oldal ugyanúgy működik, mintha semmise történt volna.

2020. jún. 5. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Csődvédelmet kértek maguk ellen, nem csődeljárás van...


Semmi nincs, ugyanúgy megy tovább minden.

2020. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Május 28-án rendeltem tőlük termékeket, elvileg június 4-én kellett volna érkeznie a csomagnak. Amikor megnéztem az oldalon, hogy áll a rendelésem, elképedve láttam, hogy, az első pontnál áll: " Rögzített megrendelés. " Felhívtam a termékpartnert, ott közölte egy úriember, hogy amíg nekik nem fizet a Brigád, addig nem teljesítik a megrendeléseket. Kb. egy hónapja nem fizetnek nekik. S napjában 15-20 az enyémhez hasonló telefonhívást kapnak. Ezért lennék kíváncsi, hogy hàtha tud valaki valami konkrétumot róluk.
2020. jún. 5. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

megkaptad a terméket?

Ha nem, ma láttam, hogy a Duna plazaban van boltjuk, szerintem menj be oda, ha időd engedi.

2020. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as válaszolónak: Nem kaptam meg a termékeket. Debrecenben élek, s nincs szándékomban mostanság Pestre menni. Viszont jó hír, hogy működik a boltjuk. :)
2020. jún. 23. 08:48
 5/7 anonim válasza:

Nekem is van ajándékba kapott kupon, amit nem tudok felhasználni. A Duna Plázában mindig áll 8-10 ember, még nem tudtam kivárni a sort. Leveleimre nekem se válaszolnak. HVG-n van egy cikk, de ez semmi jót nem ígér.

[link]

2020. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már bezárt a Duna pláza bolt is.
2020. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peetyhew válasza:
Bolt nincs, válasz nincs, a kupont pedig nem fogadják el. Ha ugyanolyan kupont veszek újonnan, azt állítólag igen. Vajon hány egyforma kupont kell venni, hogy egyszer jó legyen? Vicc az egész
2020. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!