Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kickstarteren támogattatok,...

Kickstarteren támogattatok, vettetek már valamit?

Figyelt kérdés

Amit én szeretnék kb. 55ezer forint lenne szállítással. A pénz már összegyűlt a projektre. 7 elemből áll. 3 elem már megjelent belőle, láttam már olyat youtube-on, hogy valaki azokat megkapja.

Novemberre írják a valószínű megjelenését az egész csomagnak, amit én szeretnék.

Nem hinném, hogy eltűnnének a pénzzel, de, ha mégis, van kihez fordulni?


2020. jún. 5. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen, bár az szállítással 5-6.000 Ft volt. Ha PayPal-lal fizetsz, az plusz biztosíték, de már maga a Kickstarter is biztosít védelmet. Arra viszont számolj, hogy csúszni fog. Az én csomagom 2 hónappal később érkezett, mert csúszott a gyártás.
2020. jún. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha belinkelnéd, hogy miről van szó, könnyebb lenne válaszolni.
2020. jún. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2020. jún. 6. 08:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Paypal-lal szerettem volna fizetni, de olyan opciót ennél nem találtam :(
2020. jún. 6. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:

"Risks and challenges


This is our 15th Kickstarter..."


Eleve nagyon kicsi az esélye, hogy lehúzzanak a Kickstarteren, de ha már 14 másik projektnél ez nem történt meg, akkor a 15.-nél sem fog.


Szerintem Kickstarteren nincs PayPal, legalábbis én nem emlékszem rá, hogy valaha láttam volna. Bankkártyás fizetés, semmi baj nincs azzal.


Azzal viszont érdemes számítani, hogy nem sikerül tartani az ígért szállítási határidőt, ez elég gyakori a Kickstarteren.

2020. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!