Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagszám nélkül tudok a...

Csomagszám nélkül tudok a postán érdeklődni nemzetközi csomag után?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete rendeltem külföldről egy csomagot, amihez nem kaptam tracking number-t. Mivel még mindig nem találtam a postaládámban postai értesítőt, kezdek kicsit aggódni. Ha felhívom a posta ügyfélszolgálatot, a nevemre, címemre rá tudok kérdezni a csomagomra?

2020. jún. 8. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Nem. A tracking number a csomagszám, azt beírva a feladó posta honlapján láthatod, hogy merre jár. Ha aszerint valahol elakadt és hosszú ideje nem mozdul, a feladónak el kell kezdenie kerestetni. Ha megkerül kézbesítik, ha elveszett, a feladónak kártérítés jár, amiből téged is kártalanít.
2020. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csomagszám alapján, csak magyarban látnád az útját. Ha még kint van, nem mutatna semmit sem. Ha sima közönséges levélről van szó, most már sms-ben megy az értesítő, ha van telefonszám megadva. Ha nincs, akkor papír értesítő. Ha kamu számot adtál meg, akkor is oda megy az sms. Ha ajánlott levél, akkor kéne tudni azonosítót és csomaghoz is szintén tartozna nyomkövetés. Név alapján nem tudnak keresni a rendszerben. Nincs ügyfélhez kötve a küldemény, csak azonosító alapján tudnak keresni.


Ha wish és hasonló helyekről várod, ott előfordul több hónap is mire ide ér.

2020. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!