Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mely országban van még ingatla...

Mely országban van még ingatlanválság?

Figyelt kérdés
Azt értem ez alatt, hogy a fizetésekhez képest irreálisan magasak az ingatlanárak. Magyarországot tudom, bár itt nagyon lassan talán javul a helyzet. Mely országok ilyenek még? A fizetés alacsony, az ingatlanárak magasak, akár sok a hajléktalan. Vagy egyedül vagyunk ezzel a problémával? Mostanában ezen gondolkodtam, hogy vajon más helyeken is probléma ez, vagy csak itt.

2020. jún. 11. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Az európai, sőt amerikai nagyvárosokban is hasonló a helyzet. Például London, Párizs, New York, San Francisco stb. Vidéken ezeken a helyeken is olcsóbbak az ingatlanok, de ahová mindenki költözni akar, ott nagyon megnő a kereslet, így az árak is megdrágulnak.
2020. jún. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Hát, ezek szerint ez nem magyar sajátosság akkor.
2020. jún. 12. 16:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!