Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi ez a "fizess ingyen online...

Mi ez a "fizess ingyen online pénztárca"?

Figyelt kérdés

A tereptarka nevű military boltból rendeltem egy térdvédőt 2990Ft-ért. Miután megreneltem jött egy üzenet az online pénztárcától, hogy regisztrálhatok. emailcímemkellett amivel rendelek és egy új jelszó.

Ezek után megadtam, és egyből látszott, hogy 3000 Ft van az online pénztárcámban, amit majd levásárolhatok.. Ez komoly? Ez elég furcsán "nagy" ajándék..


És a tereptarka oldalán is ott van, hogy megajándékoztunk egy online pénzárcával.


Az online pénztárca oldalán meg az van, hogy 10.000Ft-onként 500Ft-ot kamatozik. Akkor 5000Ft-ot kapok ajándékba, ha 100.000 Ft-ot költök? nemááá. Ez gyanús..


2020. jún. 12. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Kamunak tűnik...
2020. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám hogy itt valami sumákság van, mert nem létezik hogy ez valakinek az ő részükről megérje.
2020. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát ja. de youtube intrójuk si van.

https://www.youtube.com/watch?v=gT_d6-iwtnE

Nekem nagyon bűzlik!

2020. jún. 12. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

A hideg futkos a hátamon ettől a tenyérbe mászó figurától a videóban.


Persze arról egy büdös szót nem ejt hogy ez az egész hogy működik, és ez miért jó nekik. Valószínűleg olyan embereket akar megszólítani akik annyira buták mint a faék, hogy a kétely csírája sem merül fel bennük hogy ez a történet nem kerek. Azok akik csak beugranak hogy "hú de jó ingyen pénz", mert még hisznek az ilyenekben.

2020. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát figyelj. én beregisztráltam, sajnos a rendes emailemen...

Amúgy érdekes, mert mondom, a tereptarka oldalán is ott van hozzá a link, hogy ők tagjai az onlinePénztárca oldalnak.. stb stb stb.

2020. jún. 12. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem ér semmit sem, vásárlásonként pár %-ot költhetsz belőle.


Nekem is lett valahogy, küldik is a leveleket, hogy már 50 ezer ft van a számlámon. Hogy tudom felhasználni? A vásárlási összeg 1-2%-át fizethetem ebből a pénzből.


Tehát ez egy pár % kedvezményt nyújtó oldal és azzal próbálnak költésre bíztatni, hogy "nlzd mennyi pénzed van az online tárcádban"

2020. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor itt van a kutya elásva...
2020. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Idézet a kis betűs részből: "A törvényi előírásokat betartva, pénztárcád tartalmát 500 Forintos engedmény kuponok engedmény kupon formájában tartjuk nyilván, így ha például 10.000 Forint van onlinePénztárcádban az 20 db 500 forintos engedmény kupont jelent. Ugyan ezen okból vásárlásnál az onlinePénztárcádból költött összeget (az 500 Forintos engedmény kuponokat) utólagos engedményként jelenítjük meg a számlán. A felhasználás feltételeit ÁSZF leírásunkban lehet megtekinteni."
2020. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ha vásárolsz olyan webshopban, ahol van online pénztárca, akkor 10.000 Ft-onként 500 Ft kedvezményt kapsz.


Azért nem rossz, mert ez igy 5% állandó kedvezmény. Persze nem egy black friday mértékű, de legalább állandó. Többször vásároltam már olyan webshopból ahol be lehet váltani. Azért szeretem, mert nem csak ugyanabban a webshopban levásárolható, mint ahol én vásároltam.

2020. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9: ja, de csak 10000 forintonként 500 Ft-ot tudsz egyszerre felhasználni a keretedből...

Webáruháznál dolgozom, de elvből nem hozok ilyet be hogy a látogatók ne azt érezzék hogy át lesznek verve..

2023. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!