Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne ha egy...

Mennyibe kerülne ha egy képregény ötletemet megszeretném valósítani(rajzoló)?

Figyelt kérdés

Nos az a fő kérdés hogy mennyibe kerülne ha egy képregény rajzolóval megrajzoltatnám az ötletemet, karaktereket például.

Sehol se találtam olyat hogy mennyibe kerülne valakit felbérelni erre.

Például egy 10 oldalas képregény , A4 lap , és színes.


Válaszokat előre is köszönöm.



2020. jún. 12. 19:52
 1/3 anonim válasza:

Én facebookon találtam egyszer egy manga rajzolót. Megrajzolta volna a képregényemet de nagyon sokba került volna. Sajnos nem emlékszem mennyibe, de végül is csak egy vázlatot küldött (arcok bénák voltak de testet jól rajzolt).

Próbáld meg te is facebookon.

2020. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Facebookon van pár képregényes csoport, ahova adj fel egy hirdetést, ha gondolod, hogy meg kéne ennyi oldalt rajzolni, ki-mennyiért tudná vállalni.

Az ismertebb magyar rajzolók a tagjai általában ezeknek a csoportoknak, de hogy mennyiért dolgoznak, azt csak ők tudják megmondani:

MKSZ képregényblog (Magyar Képregén Szövetség oldala, itt tudnak biztos segíteni):

[link]


Képregényekről szabadon:

[link]

2020. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , sokat segítettek.
2020. júl. 8. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!