Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kevés energia és...

Hogyan lehet kevés energia és időbefektetéssel havi 60-70 ezer forintot keresni?

Figyelt kérdés
Mindeképp szükségem lenne ennyi kiegészítő pénzre, de munka mellett nem fordítanék nagy energiát és időt bele. Nincs ingóságom vagy ingatlanom amit bérbe tudnék adni. Az iylen MLM-es cuccokat meg hagyjuk.

2020. jún. 15. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy. Ha lenne mindenki azt csinalna.
2020. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha nincs semmid, se tőkéd, se ingatlanod, se ingóságod, se időd/energiád, akkor mégis szerinted mi az amiből pénzed kellene hogy legyen? Valami befektetésre mindenképp szükség van.
2020. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha debreceni vagy és nem veted meg a nehéz fizikai munkát, akkor lehet.
2020. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
sehogy, lusta embernek 0 Ft jár, nem 60-70e
2020. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy időt kell beletenni, vagy pénzt. Ha időt nem akarsz, akkor 14-15millió forintra van szükség.

A se pénzt se időt ne kelljen beletenni, az nem megy.

2020. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy olyan embert, aki nem a pénzért dolgozik, hanem már megtanította a pénzét, hogy helyette dolgozzon! Én idáig kevés ilyennel találkoztam, de ők is kib*szott keményen dolgoztak annak ellenére, hogy kvázi a befektetéseik tartották el őket. Szóval, lehet, hogy a passzív jövedelem csak egy mítosz... legalábbis nem a pihenésről szól, mint ahogyan a legtöbb ember feltételezi.
2020. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 10 év kemény munka. Erre a kérdező képtelen.
2020. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó duma ez a kemény munka. Oké és hol, hogy? Milyen irányban? Rengeteg a tényező. Háttér, örökölt vagyon nélkül én aztán dolgozhatok keményen ha nem vagyok s*ggnyaló.
2020. jún. 15. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a sok tényezőt és találj valamit, amivel szívesen foglalkozol napi 14 órát (és pénzt is tudsz keresni belőle)! Ha nincs ilyen, akkor sajnálom - jó eséllyel soha sem fogsz meggazdagodni!
2020. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Kiállsz a teszkó elé, és ordibálsz mindenfelé, hogy "Hetvenezrem, hol vagy? Hoool vaaagy?" Egy darabig csinálod, aztán jön az, hogy "Á, eleget kerestem." - kész is.
2020. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!