Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress,miért dupla a...

Aliexpress,miért dupla a szállítási költség ár??

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni!!


Miért van ez ha egy eladótól 10-20 terméket rendelnék akkor 20X felszámolja a szállítási költséget?? Mert ez nagyon sok a termék kerül pl: 7000ft a szállítás meg 22.000ft


Ez miért van így?? Évek óta rendeltem külföldről de most már nem igen fogok. koszonom a választ.



#Dupla szállítási költség
2020. jún. 15. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ugyanannyi a postaköltsége egy fél kilogrammos csomagnak, mint egy 10 kilósnak? Miért nem írsz az eladónak a gyk helyett és beszéled meg vele, hogy rendelnél 10-20 terméket, tud-e kedvezményt adni?
2020. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem csak a súly számít, hanem a terjedelem is.


Minden magyar cég árat emelt a vírus okozta problémák miatt, gondolom a kínaiak és eu szállítók is megemelik az áraikat.


amúgy meg lehet tényleg ali számolja sz@rul. Én is jártam már így, hogy felszámolta a 1,5$-os szállítási költséget 100x.. írj az eladónak.

2020. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Micsoda okoskodások mennek itt...fogalmuk sincs miért háborodik fel, de már kötekednek. Az Alinál tényleg úgy van ahogy a kérdező írja. Vásárolsz egy rágó méretű 5 gramm súlyú mütyűrt aminek a postaköltsége 500ft és ha ebből a kosárba teszel 100 darabot 50.000 ft lesz a postaköltsége. Holott csak fél kilógramm 30x30x30-as méretű csomagról van szó. Fél kilós csomag az nudli. Ez nagyon nem kedvez sem az adminisztrációnak, sem a csomagküldésnek, sem a vásárlási kedvnek. Ez nem csak a vírus óta van így, már évek óta ez van. Bocsánat sajnos nem találtam sehol erre választ, pedig kerestem a neten. Nemtudom nem tűnt fel ez eddig ez a probléma csak néhány embernek? Azért ez elég kemény.
2022. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsánat, 3. vagyok kiegészíteném még azzal, hogy nem mindenhol duplázza, csak egy bizonyos összeggel emelgeti a postaköltséget ahogy nyomkodom bele a darabszámot.
2022. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!