Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne rá vevőm?

Szerintetek lenne rá vevőm?

Figyelt kérdés

egy kis bevételként (diák vagyok) diákmunka helyett szívesen csinálnék szabadidőmben kerti bútorokat, első sorban Kentucky széket csináltam, ami nagyon kényelmesre sikeredett....eből szeretnék egy kissebb sorozatgyártást csinálni...párnát is vartam bele fejtámlával KÉPEK

[link]

[link]

[link]

irány ár: 35 000Ft (esetleg 40 000Ft) házhozszállítást is vállalok

előállítási költég kb 4-5000 Ft + 8-10óra

szerintetek meg vennék vagy ti vennétek ilyent?

Az ár sok érte?

VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM? Aláírás:egy lelkes diák! :)



2020. jún. 23. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Vennék ilyen széket de egy kicsit drága
Vennék ilyen széket és az ár is megfelelő
Nem vennék ilyen széket mert drága
Nem vennék ilyen széket mert nem tetszik
Nem vennék ilyen széket de lenne rá vevő
Senki sem venne ilyen széket :)
22 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Kinézetre nekem nagyon tetszenek, egyediek. Ha valakinek van pénze rá, és nem a legolcsóbbat keresi, meg értékeli hogy nem tömeggyártott, simán megveheti.
2020. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Én nem vennék ilyen széket, kicsit drágállom is meg nem is az én ízlésemnek megfelelő, de biztos vagyok benne, hogy lenne rá kereslet.

És nem akarom letörni a lelkesedésedet, de azért jogilag kicsit aggályos amire készülsz. Ez már simán vállalkozási tevékenység, ami bejelentésköteles, ráadásul az ilyen bútorkészítés és asztalosipari munkák telephely-, engedély- és végzettségkötelesek is. És akkor az adózásról még nem is beszéltünk. Jól gondold át, hogy belevágsz-e ebbe így.

Persze ha családon belül csinálsz pár darabot, akkor azzal nem lesz gond, meg még talán akkor sem ha a szomszédnak. De ha hirdetni akarod magad, idegeneknek dolgozni, akkor én nem ajánlom, hogy ebbe így belevágj.

2020. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meghirdeted, megnézed, hogy van e rá érdeklődő. Ha van, akkor lehet továbbmenni és megnézni mi kell hozzá hogy árulhasd, gyárthasd legális keretek között.


Ez üzletszerű tevékenység, minden forintja adóköteles. Több mint való 200e forintért senki nem fog elővenni, de bele futhatsz navos próbavásárlóba vagy akár elégedetlen ügyfélbe is.

2020. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!