Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a GLS csomagpont?

Milyen a GLS csomagpont?

Figyelt kérdés
Eddig azért nem kértem csomagpontra, mert azt hittem hogy nem mindent lehet, mert hogy csak csomagautomata van... Viszont akkor ezek szerint ez olyan, mint pl. egy Posta, nem?
2020. jún. 28. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gls csomagpont lehet egy benzinkút is ahova leteszi a futár a csomagod, te meg elmész érte.
2020. jún. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen többnyire üzletek de vállalnak egy kis mellekest is hogy a pénzüket kiegészítsék. odamesz mondod hogy megérkezett a rendelésed az xy cégtől, ők meg kérnek egy kódot amit az sms-ben kaptál
2020. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, már értem!

Igen, mert amikor megnéztem hogy hol van GLS csomagpont a közelemben, akkor üzleteket mutatott, azért volt furcsa, de akkor már értem.

2020. jún. 28. 08:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a közeli Coop a szoktam kérni. Odamegyek a pénztároshoz, szólok, hogy csomagom van, elmegy érte és ha kell utánvétes, akkor ott kifizetés, akár kártyával is.
2020. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

sokszor előfordult hogy sűrű hetem lesz ezért nem tudom átvenni a futártól, ilyenkor csomagpontba kérem

nekem csak jó tapasztalatom van vele

folyamatot már leírták

2020. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mennyi ideig tárolják a csomagot?
2021. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja jól emlékszem 5 munkanap
2021. okt. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!