Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen támogatásokat vehetek...

Milyen támogatásokat vehetek igénybe visszatelepülő magyarként?

Figyelt kérdés

Németországban élek, több mint 12 éve, iskolát, nyelvvizsgát végeztem, jelenleg ötödik éve dolgozom és szeretnék visszatelepülni Magyarországra. Ahogy itt, úgy otthon is a nulláról kellene felépítsek mindent, egyéni vállalkozást szeretnék nyitni, de előtte szeretném meg tudni, hogy milyen segélyeket, segítségeket és támogatásokat tudok megigényelni visszatelepült magyarként. Nem szeretném minden megtakarításom felélni, nem büdös a munka sem, egyszerűen a német adózási rendszer ellehetetleníti, hogy a cégem fellendüljön vagy egy stabil szintet tartson, feketézni meg nagyon nem szeretnék.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 28. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Semmit nem vehetsz igénybe. Így próbálják ösztönözni rá az embereket, hogy ne menjenek el.
2020. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Miért is kellene téged támogatni, hogy visszatelepülj?


Ezzel az erővel nekem is jár támogatás, aki 12 éve itthon lapátolom a sz@rt!

2020. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Semmit. Volt ilyen gyere haza fiatal program, de úgy tudom, már vége.
2020. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem találtam semmit se még a neten sem.
2020. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!