Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem tudtam aznap átvenni a...

Ha nem tudtam aznap átvenni a csomagomat a GLS futártól mikor hozta a csomagot, akkor van lehetőségem újbóli kiszállítást kérni?

Figyelt kérdés

Megnéztem a csomagkeresőbe és elvileg egy depóban van, ami tőlem vagy 40 percre van, ráadásul olyan megközelíthetetlen helyen :/

Ha a depóba került, akkor már nincs esély rá, hogy újra kiszállítsák? Mit tudok ez ügyben tenni?


Kérlek ne kövezzetek meg, nem tudom hogyan működik a gls kiszállítás ^^"



2020. júl. 1. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál arra, hogy a GLS honlapján megnézd?


"Ha senki sincs otthon

A GLS megkérdezi a szomszédot, hogy átveszi-e Önnek a csomagot. Ha nincs olyan szomszéd, aki átvenné, a GLS visszaviszi a csomagot a depóba (vagy a központba) és a következő munkanapo(ko)n megkísérli másodszorra vagy harmadszorra is kézbesíteni."

2020. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én a GLS oldalán a gyik részleget olvastam, ahol csak annyit írtak hogyha a címzett az első kiszállításnál nem tartózkodik a megadott címen, akkor a futár értesítőt hagy és visszaviszi a depóba a csomagot. (bár én nem kaptam értesítőt a sikertelen csomagátvételről. Elvileg a futár itt volt a csomaggal, de felcsengetni mégse tudott, pedig egész nap itthon voltam, nem is értem.)

Legközelebb kérlek ne légy ilyen támadó, írtam hogy még nem volt ezzel a kiszállítóval dolgom, de azért köszi a választ:)

2020. júl. 1. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!