Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki dolgozott már kétműszakos...

Aki dolgozott már kétműszakos munkarendben milyen volt? nehéz megszokni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz megszokni.

A 3 műszakos munkarend sokkal rosszabb.

A 2 műszak már azért is jó, mert ha valami hivatalos ügyet kell intézned, akkor nem kell kivenni szabadságot, ugyanis a délutános héten délelőtt el tudod intézni. (Jó, igen tudom, délelőttös héten is odaérhet még, csak kérdés egy hajnali kelés meg lehúzott műszak után kinek van kedve ügyintézni :-) )

2020. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, én is ebben láttam a nagy ,,előnyét'', csak azért érdekelnek a tapasztalatok:)
2020. júl. 6. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:

A változatosság miatt nem is olyan rossz.

Reggeles héten ugye bár korán kell kelni, de este hamar le lehet feküdni és lehet bőven aludni, délutános héten meg nem kell korán kelni és lehet mondjuk délig alaudni.

2020. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!