Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoin fogadàsa bitcoin.com...

Bitcoin fogadàsa bitcoin.com Valletben?

Figyelt kérdés

Segítséget kérek sürgösen.Vettem banki utalàssal bitcoint a MrCoin oldalon.A bitcoin.com valletben érkezett meg de nem làtom hol van.A QR cod és a cím ott van de nem tudom végrehajtani a konfirmàlàst.

Segítene valaki?



#bitcoin #Konfirmàlàs #Bitcoin fogadàs #Bitcoin küldés
2020. júl. 6. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem latod h hol van ha megerkezett a walletedbe?


Kerlek mond azt hogy nem azt a jelszavat hasznalod a bitcoin.com on mint mashol illetve hogy a 2 faktoros authentikacio be van kapcsolva a bitcoin.com on es az email cimeden is.


Nem hasznalok se mr coint sr bitcoin.com ot ezert nem tudok segiteni reszlekbe menoen, de a lenyeg h ha van egy walleted akkor abba a walletbe elvilrg mr coinrol kitudod kuldeni a penzt.

2020. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt a jelszòt hasznàlom és igen él a kétfaktoros hitelesítés is.Közben ùjraolvastam az oldalt mivel külföldröl utaltam így beletelik pàr napba mire a bankok àtkönyvelik az utalàst ezért nem làtom még valòszínüleg.Legalàbbis a MrCoin oldal ezt írja.

Ez az elsö bitcoin vàsàrlàsom és bevallom kicsit bepànikoltam.Írtam a MrCoin oldal ügyfélszolgàlatnak is, de remélem jòl értettem mindent mostanra.

2020. júl. 7. 04:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az egy oras utalasi ido volt regen nagyan bosszanto, igy hogu mar hozzaszoktam igy nincs gond...


Amugy meg ha hosszu tavon tervezel viszonylag sokat venni akkor ajanlom hogy szerezz be egy ledgert (20k huf korul van, de szoktak lenni akciok) es ne tartsd a coinokat online walletbe.

2020. júl. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 EgyGabor ***** válasza:

A Bitcoin.com (ami a Roger Ver-e)-mal óvatosan. Sokszor próbál Bitcoin Cash-t rásózni a Bitcoin vásárlókra.

Használj valami rendes tőzsdét a jövőben. Kraken, Bitstamp, Coinbase, stb.

2020. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!