Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson az ilyen hirdetések...

Jófogáson az ilyen hirdetések kamuk?

Figyelt kérdés

Álomáron hirdetett “Gamer” jelzővel ellátott laptopok (legalább 25 darab ugyanattól az eladótól)

Nem vagyok hiszékeny, soha nem utalnék előre, alapból ki van zárva a Jofogás, csak kiváncsi voltam ott mit hirdetnek, és meglepődtem az áron. Amikor rákérdeztem, azt mondta “beszámított termék” azért ilyen olcsó. Ez pontosan mit jelent? Átverés lehet? Ha háztól házig rendeltem utánvétellel, megnézhetem a csomag tartalmát még fizetés előtt?

(Amúgy becsületesnek tűnik, személyesen is átvehető az áru, amit nem hiszem hogy hirdetne ha kamu lenne, konkrétan ő erőlteti a telefonos egyeztetést ami fura nekem)



2020. júl. 11. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az "álomár" mindig gyanús.
2020. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
A futár nem várja meg, amíg kinyitod a csomagot.
2020. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltetlenul kamu, csak jo esellyel lopott a cucc.
2020. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem biztos hogy kamu. A családban az egyik gyereknek ballagására így tudtunk nagyon jó gamer laptopot venni csak. 120 ezerből meg lett 16 GB RAM meg minden nagyon magas 400 ezer lett volna boltból. De azért biztos vannak kamuk is. Úgyhogy én azt mondanám hogy kockázatos, amit kénytelen vagy vállalni. Kivéve ha megnézed személyesen.
2020. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Áfa csalt termék lehet.. azért ilyen olcsó.
2020. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!