Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elrontottam az e-mailt rendelé...

Elrontottam az e-mailt rendelésnél, így kiszállítják?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendeltem egy telefontokot de miután megrendeltem akkor vettem észre, hogy véletlenül rosszul írtam be az e-mail címet. Így ki fogják szállítani? Ha fontos (bár nem hiszem) akkor az infinitytokok-ról rendeltem😀
2020. júl. 11. 18:20
 1/2 belapus ***** válasza:

A megadott elérhetőségeden tartják veled a kapcsolatot.

A tévesen megadott adatokból eredő károkért nem vállalnak felelősséget.Ez utóbbit írják is az ÁSZF-ben.

A következőt már kimásoltam:

"5.11. Felhasználó e-mail-ben a megrendelés elküldését követően visszaigazolást kap. Amennyiben e visszaigazolás Felhasználó megrendelésének elküldésétől számított, a szolgáltatás jellegétől függő elvárható határidőn belül, de legkésőbb 48 órán belül Felhasználóhoz nem érkezik meg, Felhasználó az ajánlati kötöttség vagy szerződéses kötelezettség alól mentesül. A megrendelés és annak visszaigazolása akkor tekintendő a Szolgáltatóhoz, illetve az Felhasználóhoz megérkezettnek, amikor az számára hozzáférhetővé válik. Szolgáltató kizárja a visszaigazolási felelősségét, ha a visszaigazolás azért nem érkezik meg időben, mert Felhasználó rossz e-mail címet adott meg regisztrációja során, vagy a fiókjához tartozó tárhely telítettsége miatt nem tud üzenetet fogadni.


5.12. Felhasználó tudomásul veszi, hogy az előző pontban taglalt visszaigazolás csupán automata visszaigazolás, az szerződést nem keletkeztet. A szerződés akkor jön létre, amikor Szolgáltató az előző pontban megnevezett automata visszaigazolást követően egy újabb e-mailben értesíti a Felhasználót a megrendelés részleteiről és várható teljesítéséről."

2020. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket,módosítsd.Vagy írj nekik mailt.
2020. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!