Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok utána nézni valamint...

Hol tudok utána nézni valamint hallottál már az euro transrol? Ez egy szállító cég?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vásároltam egy terméket Kínából. Már szombaton ki is fizettem, West union ön keresztül. Kérdeztem az eladót, hogy milyen beszállítóval küldi mert eddig a poostnl szállította. Na most azt írta, hogy a ne aggódjak, mihelyst megkapta a tracking number számot el küldi, és, hogy európai szállítást használnak, vagyis European transport-ot és azt mondta mihelyst elérhető lesz a tracking number azonnal el küldi. Én előrre elküldtem 35 ezer forintot. Amit már szombaton fel is vettek. Most ennyi idő volna valóban még ő is meg kapja a számot, mert logisztikai központban kerül stb vagy már ha fel adta volna akkor rég még kapta volna a számot is? Légyszives válaszoljatok. Már szerda van és még mindig nem küldte el, azt mondta amint elérhető lesz el küldi kezdjek aggódni, hogy átvertek? Hallot már valaki az euro transrol? Elvileg azt mondta ez gyorsabb is. Válaszoljatok köszönöm előre is.

#internetes vásárlás #Internetes árverés. #Euro trans. #Előrre fizetés. #West union.
2020. júl. 15. 16:00
A kérdező szavazást indított:
Átvertek.
Bizonyos idő kell a feldolgozáshoz.
Nem hallottam még róla.
Euro trans egy jó cég.
Lassú.
Gyors, csak a feldolgozás sok idő.
3 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
A Németh Eurotransra gondolsz?
2020. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az árudat megfogod kapni, de egy trágya cég, és az alkalmazottai is.A Napocskának volt a popsi rendezője-olyanok is.
2020. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azt, én sem tudom sajnos melyik cég volna az. De Kínából érkezik a csomag. De most kérdeztem rá megint a tracking number nyomkövető számra. Annyit írt pleasr wait Okay? Jó rendben írtam neki várok csak türelemetlen vagyok és félek attól hogy át vert. De ha át vert volna akkor már vissza se írna. De viszont, azt nem értem hogy a nyomkövető számot meg miért nem kapta meg. Ha szombaton már felvette a pénzt hétfőn fel adja akkor már hétfőn megkellett volna kapnia. Bár nem tudom hogy megy ez mennyi időt vesz igénybe a feldolgozás stb... Ezért kérdezlek titeket. Lehetséges hogy még azóta nem kapott tracking numbert? Poostnl től már másnap sött az nap el küldtek a nyomkövetőt.
2020. júl. 15. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
3 Türelem, ha el is veszne az árud van biztosításuk-vagy az árut, vagy a biztositási értéket-de valamit megkapsz az tuti:D
2020. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Western Unionon keresztül fizettél?? Akkor keresztet vethetsz a pénzedre...

Nem a WU miatt, hanem mert az nem vásárlásra való, hanem ismerősök, rokonok közötti utalásra, ha valaki pl. külföldön pénz nélkül marad. Ha nem kapod meg az árut a banknál reklamálhatsz, visszakaphatod a bankkártyával fizettett összeget, a paypalnél szintén, WU-nál nem. Amikor valaki ismeretlen WU-on keresztül kér pénzt, az 99%-ban átverés.

2020. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!