Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki rendelt már...

Van itt olyan aki rendelt már a LightInTheBox weboldalról? Megbízható,a termék megérkezett?

Figyelt kérdés
Egy telefontokot szeretnék rendelni samsung galaxy a5 telefonomra.

2020. júl. 19. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

inkább rendelj a magyar tok shop.hu-tól vagy más magyar webshopokból mert egyrészt hamarabb megkapod a tokot, másrészt meg LightInTheBoxnál előre kell fizetni bankkártyával vagy Paypallal, ami már alapban gyanús


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket z oldalakat nem is láttam még ,nagyon jók vannak itt is.
2020. júl. 19. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
#1 Az előre fizetés pontosan miért is gyanús? Tele van a gyakori ilyen "meggondoltam magam, nem veszem át a csomagot" kérdésekkel, ahol még biztatják is a kérdezőt, hogy "hát csak ne vedd át, és annyi", a kereskedők helyében én is unnám, hogy az én pénzemen utaztatják a terméket.
2020. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!