Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy lakcímkártyát hány munkana...

Egy lakcímkártyát hány munkanap alatt tudnám átvenni ha új címre költöztem?

Figyelt kérdés
Illetve lejárt személyi igazolvánnyal is be tudom magam jelenteni?

2020. júl. 22. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lejárt személyivel nem tudod megcsináltatni.


És helyben megkapod a lakcímkártyát.

2020. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,


De az a baj hogy az új személyit a járvány miatt csak postán tudják kiküldeni, a régebbi lakcímemen pedig nem tudom átvenni mert a lakás tulajdonosával nem vagyok jóban és minden levelet kidob amit a az én nevemre kiküldik. Ilyenkor mit tudnék tenni? Mert személyesen nemtudom átvenni a koronavírus miatt.

2020. júl. 22. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha március 11 és július 03 között járt le az igazolványod, akkor december 15-ig érvényes marad: [link]

Ha nem akkor és van érvényes jogosítványod, vagy útleveled, akkor nem kell személyi.

Ha egyik sincs, akkor kérd, hogy személyesen veszed át, szem.ig-nél erre már lehetőség van: [link]

2020. júl. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!