Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne az elérhető...

Hogy lehetne az elérhető telefont kötelezővé tenni legalább a kisebb-közepes üzletekben? A autóforgalom nagyon nagy része a vásárlásokhoz kötődik, akár magáncélra vesznek valamit, akár a munkahelyi beszerzésekről van szó.

Figyelt kérdés

(Pl. építőipari vállalkozás alkalmazottja a nagy kocsijával körbejárja a várost egy bizbaszért)

Kell a boltokba telefon, mert pl kell valakinek egy kis alkatrész, és az egész várost körbejárják van e valahol, aztán nincs, vagy csak a 20. boltban. Ezt telefonon fél óra alatt meg lehetne tudni az egész napos autózás helyett. Az eladónak tökmindegy mert ha bemegy a vevő ugyanúgy feltartja mintha telefonál.

A felesleges kétszer akkora autóforgalom feltartja a gazdaságot, tönkreteszi a városokat.



2020. júl. 23. 17:39
1 2
 1/12 SándorÚr ***** válasza:
céges mobil esetleg? vagy használod a sajátodat ha nem akarsz 2 órát a dugóban araszolni
2020. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi de nem az hanem a boltokban legyen telefon hogy fel lehessen őket hívni, ne mindenki autózzon egész nap. Nekem van telefonom, és ritkán autózom nem én csinálom a durva szmogot. Szmogriadó kell lassan a városunkban. Nagyon durva, nagyon, egészségtelen a levegő ezen a nyáron. Már az kutyák is érzik, nyüszítenek és be akarnak menni.
2020. júl. 23. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Van telefon, te vagy sete, hogy nem találod. Van google térkép, kereshetsz boltokat. Ha ott nincs a telefonszám, aranyoldalakon ott lesz. Szó nincs róla, hogy körbe kell járni mindent. Csak nem kell úgy csinálni, mint aki nyaktól fölfelé holttömeg.
2020. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem így csinálom, én rendelek általában. De tudom hogy sok boltban nincsen telefon, és nekünk most éppen a holttömeggel vannnak a nagyon nagy problémáink, mert olyan szmogot csinálnak hogy megfulladunk. Nagyon rossz...

Itt is látszik:

[link]

2020. júl. 23. 21:49
 5/12 A kérdező kommentje:
Szmogriadót nem tudjátok hogy kell kérvényezni?
2020. júl. 23. 21:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Este 10-kor olyan szmog van ami nappal is sok lenne. Nappal még nagyobb. Napok óta ez van kivéve eső után 1-2 órára.
2020. júl. 23. 22:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbálnánk rávenni a nyaktól felfelé holttömeget akik egész nap autóznak pl telefonálás helyett hogy ne nyírják ki a várost, de ha nem lesz más alternatíva és nem tudnak kevesebbet autózni gondolom szmogriadó lesz, mert másra már nincsen idő. (Tudom hogy telefonon is nehéz mert sok boltban nincsen)
2020. júl. 23. 22:06
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Alsó hangon a kettes pszichiátrián kellene érdeklődnöd fater!
2020. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Annyira öreges a stílusod fater, jobb lenne ha nem itt okoskodnál. Okoskodjál máshol fater. "Alsó hangon" fúj :DD Szánalmas vagy.
2020. júl. 24. 03:18
 10/12 A kérdező kommentje:
A fateroknak általában tökmindegy a szmog, a fiatal családok érzik, kivéve az ilyen csődtömeget mint a 8-as, bár kötve hiszem hogy 60 alatt vagy ilyen stílussal....
2020. júl. 24. 03:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!