Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wolt és Netpincér Go, melyik...

Wolt és Netpincér Go, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Megérné jelentkezni? (Halottam hogy a korona miatt rengetegen álltak futárnak)

Illetve hogy van ennek az egésznek a menete?

Mi az az egyéni vállalkozás ami szükséges hozzá? Hogy tudok olyat igényelni?

stb

Hogy van ez a futárkodás?

Kapok egy rendelést, elmegyek az étterembe, kifizetem saját zsebből, majd elviszem a rendelőnek, ő kifizeti, és a teljesített rendelésekre kapok x összeget?

Diák vagyok, tényleg kevesebb adót kellene így fizetnem?

Kerékpárral szállítanék,

bármilyen segítség jöhet, ide vagy privátban.


Előre is köszönöm!



2020. júl. 29. 19:31
A kérdező szavazást indított:
Wolt
Netpincér GO
12 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Én a másik oldalról(étteremben dolgozom) azt láttok, hogy a Wolt-ősök sokkal normálisabb, jobb a rendszerük és a fiúk azt mondják jobban is keresnek. Ellenben ők sokkal kevesebb helyről,helyre szállítanak. A WOLT-nál csak kártyás fizetés van, az is egyszerűbb. Diákként tényleg kevesebbet adózól, csak 16% 33% helyett. Azt hiszem ott órabér van, de ha nem akkor a kiszállítot ételek után kapsz. Oda talán nem kell válalkozói se, de ebben nem vagyok biztos. A netpincéres központosok elég fogyatékosok, bocs tudom, hogy bunkóság, de rengeteget kell velük szenvedni,nem sikerült még olyan diszpécserrel beszélnem, aki ne lett volna ostoba. A futárok között is több bunkóval találkoztam már. Tényleg inkább WOLT.
2020. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!