Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy használt villanyórám...

Van egy használt villanyórám és el szeretném adni csak azt nem tom hogy mennyiért?

Figyelt kérdés
1 fázisu, nem régi 2008-as
2010. aug. 4. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem használt villanyórát nem adhatsz el, az ugyanis az ÉMÁSZ, vagy E.ON, vagy mit tudom én te melyik szolgáltatónál vagy, annak a tulajdona!
2010. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
dehogy is nem! a mérőóra saját tulajdon de semmi közünk hozzá csak nézni szabad mást nem nagyon mert le van plombázva ugy ho csak arra való hogy megnézzük mennyi villanyt fogyasztunk de nem a szolgáltatójé amikor bekötik a villanyt az órát ki kell fizetni ennyi utána a szolgáltató 15 évente vagy hogy lecseréli egy ujra ingyen és a régit elviszi ezért nem kell kifizetni mert a régi órával fizetjük ki amit elvisz! de ha pl kikötik az áramot vagy bontásra kerül a sor az órát le kell szerelni a mérőállást leadni a szolgáltatónak utána visszapörgetni és eladható! nekem 2008 szóval még 13 évig birja és kb 10-15 ezer forintot ér!
2010. aug. 26. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!