Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék eladni egy fém...

Hol tudnék eladni egy fém laposüveget? Milyen boltban vesznek ehhez hasonló tárgyakat vagy hol próbáljam. Felraktam jofogásra és face-re is de semmi, teljesen új azért akarom eladni mert rossz méretet rendeltem, de nem veszik vissza.

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Töltsd meg piával, menj el egy jó helyre, aztán idd meg belőle a piát és érezd jól magad.


Most komolyan, milyen válaszokat vársz???


Az, hogy ki miből ivott előtte, az egy intim dolog. Tökmindegy, ki mit mond, hogy soha nem használta meg bla bla bla, a lényeg, hogy az ilyet, mint a laposüveg, még normálisan ki se lehet tisztítani.


És ha herpeszes vagy? Vagy AIDS-es...?


Használt óvszert se vesz senki, akkor se, ha ki lehet mosni.


Használd ezt az üveget te, ha meg már nem kell, akkor dobd ki.

2020. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én megveszem tőled, amennyiben az áradat megfelelőnek találom. Írj privát üzenetben.


Az 1-es válaszolónak írom: Elképzelhető, hogy esetleg valaki másképpen vélekedik, mint te!

2020. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!