Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az emag oldalán eredeti...

Az emag oldalán eredeti termékek vannak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem igen, nyilván nem árulnak hamisítványokat, megbüntetnék őket. De azért jó lenne, ha konkrét termékre kérdeznél rá.
2020. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
43%
Elvileg igen.
2020. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ez nem az Ali.
2020. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Az emag pont ugyanolyan piactér, mint az aliexpress vagy az amazon, több eladóval. És pont ezért is van az emagnak rossz híre, ill mert az ilyen 3. feles eladókkal a problémákat szarul kezeli az ügyfélszolgálat.


Konkrétan láttam már nem egy kamu kínai vackot az oldalon. (Aliról vett képekkel)



Amit az emag maga árul, azzal nincs gond, de a többi eladót le kell csekkolni.

2020. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

4:

Nem csak a 3. feles eladókkal van gond az emagon, a saját termékeikkel is gond van. Azok nem hamisítványok, de jellemzően szürkeimportosak, nincs gyártói garancia, csak webshop garancia. Nem azt mondom, hogy ne rendelj tőlük, de ezzel tisztában kell lenni, emiatt olcsóbbak az átlagosnál.

2020. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Előző, ez nem igaz minden cuccukra, de abban egyetértek veled, hogy telefont pl meggondolnám erősen, hogy onnan vegyek. De ha jól rémlik az edigital megvette őket, úgyhogy javulni fog a helyzet
2020. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy Armani Exchange férfi órát néztem ki, ajándékba venném.
2020. aug. 15. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Reális az ára, nem “hamis” nagy eséllyel, de ebből az “eredeti” is egy rakás fos... ezek a logozott órák kb a legvacakabb elektronikát tartalmazzák, ha egy évig működik az csoda lesz
2020. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szóval ha boltba venném akkor se jó minőségű az az óra?

A másik egy Fossil óra amit néztem, az jobb lehet?

2020. aug. 15. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!