Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki dolgozott mar hajon annak...

Aki dolgozott mar hajon annak mi a velemenye rola?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy ha lenne lehetoseg el lehetne menni de elotte szeretnek ugymond velemenyeket kerni.Pozitivum negativum egyarant

2020. aug. 15. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Bemész a fodrászodhoz és megkérdezed.
2020. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te mirol beszelsz
2020. aug. 18. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Gyakori -> kereső használata (nem bonyolult)
2020. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még mindig saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi úgyhogy ha nem megy a mondatok értelmezése akkor inkább kapcsold ki a számítógépet (nem bonyolult)
2020. aug. 18. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz mondatot értelmezni. :D


A keresőben kidob hasonló kérdéseket, ahol eltudod olvasni mások tapasztalatait.

2020. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nyugi, ertem en hogy a gyakori keresorol beszel.Es kidob kb 2 kerdes ahol van 1-2 valasz de kicsit aktualisabb velemenyek erdekenenek.(esetleg a virus hatasa a melora) ilyenek nincsenek a regiek kozott.Es minel tobb annal jobb.

Egyszeruen nem tudom megerteni hogy miert faj egyes emberek ek az ha valaki arra hasznalja az oldalt amira van?Ha egy kerdes ki van irva 10x akkor ki van irva 10x

Annyi minden valtozhat az evak alatt es annyi minden aktualitasat veszti.Ne zavarjon mar hogy haszbalom ezt az oldalt ha mar letezik.De ha moderatorvagy es barmi szabalyt szegtem a kerdesemmel ugyis le lesz torolve megnyugodhatsz.

2020. aug. 18. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ha használod az oldalt. De tudd használni ezt az oldalt.
2020. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!