Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megbízhat...

Szerintetek mennyire megbízható ez az oldal? solarizesullivan.org ami átirányít hu.shops2020.net ide szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Deszkákat néztem és nem találtam sehol itthon olyat amit kerestem így találtam ide, fura mert pont azok vannak itt amiket néztem, furcsán olcsók és látom minden ilyen itt. Így gondolom valami scan oldal lehet bár akkor nem tudom miért létezhetne.



2020. aug. 17. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly kérdés? Egy honlap ahol képeken kívül semmi nincs. Se a cég címe, székhelye, se ÁSZF, se a fizetés biztonságosságáról valami, csak bankkártyás fizetést fogadnak el, stb, stb.

Első pillantásra látszi, hogy átverés.

2020. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam is, csak nem értem, hogy ezeket nem szűrik ki?
2020. aug. 17. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
miért szűrnék? épp elég szűrő az, hogy az 50ezres cipőt nem fogod 12ezerért megkapni.
2020. aug. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!