Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paysafecard értékesítő helyek?..

Paysafecard értékesítő helyek?..

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ezer meg egy helyen voltam, paysafecardért kutatva, de sehol nem volt kapható. Most pontosan kb 5 helyen voltam, egy OMV-be (teleki tér), és még pár kisebb boltba, de kb sehol nem lehetett kapni, nem adnak el. Egyáltalán lehet még kapni paysafecardot magyarországon? Hallottam, vagyis inkább olvastam egy ilyet is, hogy már cska OMV benzinkutakon lehet kapni, ez igaz? mert ahol én voltam, ott nem volt. Tudtok itt az 5. , 7. kerület közelébe mondani valami boltot, ahol BIZTOS, hogy van?

2020. aug. 18. 02:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A paysafecard oldalon hasznald az ertekesitopont keresot.
2020. aug. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az összes paysafecard kereskedő áttekintése - paysafecard.com

www.paysafecard.com › ... › vásároljon paysafecardot

Emellett bármikor használhatja a paysafecard értékesítésipont-keresőt. Segítségével megtalálhatja az Ön közelében lévő összes értékesítési pontot. loading.


Az összes paysafecard-elfogadóhely - paysafecard.com

www.paysafecard.com › hu-hu › felhasznalasa

A paysafecarddal több ezer webáruházban fizethet játékokért, ügyességi játékokért, netes hívásokért, zeneletöltésekért és sok egyéb szolgáltatásért.


paysafecard vásárlása online - paysafecard.com

www.paysafecard.com › hu-hu › lp-termekek › paysafe...

Vásároljon paysafecardot a világszerte megtalálható 500 000 értékesítési pont egyikén, vagy otthonról, kényelmesen, a hivatalos online paysafecard PIN ...

2020. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!