Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress-en töröltem egy...

Aliexpress-en töröltem egy rendelést, jól utaltak vissza?

Figyelt kérdés

Aliexpressen töröltem 3 rendelést: $3,19 + $3,28 + $2,95.

Elsőnek az otp-s számlámról levonták ezt az összeget, forintban: -1885Ft + -949Ft. Így is jelenik meg az otp számlatörténetemben.

Vissza utalták a pénzt, viszont a számlatörténetemben így jelenik meg: 3,19 + 3,28 + 2,95. A laptopon nem írja ki a pénznemet, de a mobil alkalmazáson Ft-ben írja.


Lehetséges, hogy rosszul utalták vissza, forintban?

Ebben az esetben írnom kell az eladónak?

Mit tudok tenni, hogy a pénzemet visszakapjam?


Előre is hálásan köszönöm a segítséget!!



2020. aug. 18. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A váltogatás miatt mindenképp kevesebb lesz forintban, mint fizetés előtt. Egyébként hívd fel a bankod.
2020. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem forintban utalták vissza, hanem dollárban és a bankod váltotta vissza forintra. A két időpontban volt különbség a forint-dollár árfolyam között, ezért nem ugyanannyit kaptál, hanem pár forinttal többet vagy kevesebbet. Az eladónak ehhez semmi köze.
2020. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!