Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék ingatlanokkal...

Szeretnék ingatlanokkal foglalkozni.De hogyan vegyek olcsón?

Figyelt kérdés
Van már 2 lakásom,de most valahogy nem tudok tovább lépni.Fent vannak az árak és akárhogy matekozom nem és nem éri meg nekem még vásárolni.Az okosabbak ezt hogy oldájk meg?Adjatok néhány ötletet nekem pls.

2020. aug. 20. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaütő
2020. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van már két lakásod, amit feltételezek, hogy te szedted össze hozzá a pénzt miért itt kérsz segítséged. Neked kéne osztogatni a tippeket.
2020. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azokat 2008ban vettem a valság idején,amikor az ingatlan árak alacsonyak voltak.Hozzáteszem,hitelből vettem őket.A mai napig jó döntés volt,mert a lassan az enyém lesz 0 forintból,hiszen az albérlők fizetik nekem.

Jelenleg 2020ban magasak az arak és ekkora osszegek mellet sehogy sem éri meg ingatlant vasárolnom.Viszont a Nagyok ugyan úgy vasárolnak.Persze engemet mint kishalat még tanacsokal sem látnak el :)

2020. aug. 20. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Jó lépés volt. Most vagy vársz a következő összeomlásra. Covid második hulláma. Vagy elmész dolgozni külföldre és keresel egy kis kezdőtőkét. Veszek fel hitelt az egyik lakásra az elbérlők fizetik.. a 3. lakást szintén kiadod...
2020. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
#4 úgy csinálsz, mintha az első hullámba annyira beszakadtak volna az árak a covidtól. Nevetséges :D lement a 40 millás panel ára 39-re? Micsoda válság. Megéri várni a második hullámra igzad van.
2020. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagyok titka, hogy van pénzük. Ennyi.
2020. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 éve folyamatossan azt mondják az allitólagos szakértők,hogy lassan beindul az ár csökkenés.Erre várok már...


Akinek van sok pénze,az hogy jatszik az ingatlanokkal?Hogy megy ez nagyban?

2020. aug. 20. 15:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!