Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fiction e-book írása mennyire...

Fiction e-book írása mennyire jövedelmező ha van egy jó sztori ötletem?

Figyelt kérdés
Van aki már írt Amazonra és nem az átlag évi parszaz dollár, hanem mondjuk havi 1000 jön be neki?

2020. aug. 23. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, sokan írnak ilyet, nagyon kiemelkedőnek kell lenni ahhoz, hogy bejöjjön és lehetőleg irodalmi igényességgel angolul tudni.
2020. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az angollal nem lenne gond, csak igen, pont ez a bajom hogy Dunát lehet rekeszteni az emberek saját maguk által kiadott könyveikkel.:/


KB felvázoltam magamnak 20 oldalon át a sztorim lényegi elemeit, meg a főszereplők karaktervonasait, de eléggé elbizonytalanodtam érdemes e ebbe több energiát ölnöm.

Főleg hogy most jönne a nehezebb része, megírni minden dialógust stb.. :/

2020. aug. 23. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted ezt csinálni, sztem írd meg, viszont ha a pénz motivál akkor felesleges belekezdeni is.
2020. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BeefEater ***** válasza:
Ha szereted csináld, de ne pénzért, hanem hobbiként. (Ha meg felteszed küldd el a linkjét nekem, nem egy ilyen írótól találtam már olyan könyvet amit érdemes volt elolvasni.)
2020. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképp :)
2020. aug. 24. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!