Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi számít PESTEN versenyképes...

Mi számít PESTEN versenyképes fizetésnek?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk Pestre a családommal, fiatal vagyok, az iskolát már letudtam. Szeretnék munkát vállalni de bárhova megyek ugyan azt a bért mutatják fel ami Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében alapjáraton megkapnék.

Mennyi pesten egy normális Nettó bér mert eddig 170ezret kaptam maximum úgy.. Hogy egy iskolai konyhát vezessek mint szakács

Azért ez kicsit durva hogy ennyit tudnak adni annyi munkáért.

Jelentkezek bárhova mindig kérnek BÉRIGÉNYT amit rühellek mindig 210-240et írok nettoba de eddig 4 munkahely még vissza se jelzett.. Felháborító... Hol van a versenyképes fizetés??


2020. aug. 30. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem kéne letudni a tanulást és akkor lenne esélyed többre is. Fiatal vagy még, tanulj! A versenyképes fizetés a tudásért jár.
2020. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy iskolai konyhán nem versenyszférás bért kapsz. Tanulj, helyezkedj el egy komolyabb étteremben és rögtön mások lesznek a feltételek.
2020. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Eleve bérigényt nem írunk be nettóban.
2020. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én 165 ezret kapok Szabolcs megyében, közszférás szakács, nem is kell vezetnem semmit, csak föznöm egy menüt.
2020. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Iskolai konyhás nem főz. Kész ételt hoznak és melegíti, tálalja a moslékot vájukba a gyerekeknek majd mosogassa. 6 órában vannak bejelentve és szünetekben nyári, téli nem kap pénzt. Nettó 95-öt kaptak tavaly


Akkor jó, ha minimalista vagy. Iskolákban maradék kaját eszik ebéd, reggeli, uzsi, így csak 7végén kell ennie. Ezzel elvben 140-es fizetéssel ekvivalens életük van

2020. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem akarlak elkeseríteni, de már most nincsenek olyan éles különbségek bérek terén pest és vidék között. Műszaki előkészítő, szakács és programozó ismerőseim keresnek vidéken (Kelet-Mo.) legalább annyit, mint pesten kereshetnének, ráadásul a lakhatás olcsóbb vidéken így jobban kijönnek a pénzükből.
2020. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
A zsokek fizetese!
2020. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

6-os jól látja. Amennyibe kerül egy albérlet vagy szoba és amennyi a kaja, Budapesten már nem éri meg dolgozni. Kivéve, ha vidéken nem tudsz elhelyezkedni diplomásként.


Nagyon elszálltak az árak, mellé éhbért fizetnek átlagba, ha nem mérnök, programozó vagy tapasztalt szakmunkás vagy 1-2 hiányszakmában.

2020. aug. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Én kiegészíteném. Nem MINDENKINEK éri meg Budapesten dolgozni.

Értelemszerűen, ha nincs esély 200 ezer forintnál többet keresni sem itt, sem ott, akkor nem kérdés, hogy vidéken magasabb életszínvonalon lehet ebből a pénzből élni, míg Budapesten csak vegetál az ember.

2020. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert Budán dolgozok
2020. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!