Miféle munka ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok írni tapasztalatokat egy bizonyos német székhelyű céggel kapcsolatban.

Nem írhatom ki sajnos a nevét de o betűvel kezdődik és bv a vége.



2020. szept. 2. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Mit szeretnél róla tudni?

Általában nagyon szar befektetési egységgel kombinált biztosítási konstrukciókat kell rátukmálni a barátaidra, ismerőseidre. Gusztustalan, etikátlan szektás cég.

2020. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és persze fix fizetés nincs, csak akkor látsz valami pénzt, ha tudsz szerződést kötni emberekkel.
2020. szept. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából minden érdekelne.

Ki hogy került be, miket mondtak neki, mikor és miből jött rá hogy ez nem a legjobb munkahely

2020. szept. 2. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

[link]


olvasni való.

2020. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Egy valamit jegyezz meg. Ha gazdag akarsz lenni, legyel befekteto vagy uzlettulajdonos. Ha munkaba allsz annak remenyeben hogy majd jol fogsz keresni, akkor sose leszel gazdag. Penzben esetleg, de idoben nem.
2020. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Naiv frissen érettségizettként bepróbálkoztak, akkor nagyon nehezen sikerült őket leráznom, mert nem voltam valami határozott. Akkor esett le, hogy nem vagyok a megfelelő helyen, amikor egy információs eseményen voltam náluk, és végig Szabó P. Videókat nézetett velünk a “főnök”, és előadta, hogy ha nem vagy gazdag, nincs semmid és nincs mentséged, ha nem tudod megvenni a legújabb bmw-t, és emiatt a saját gyereked szégyell téged. Utána mikor vége lett, megpróbáltak lebeszélni az egyetemről, hogy nem jó szakon vagyok, és soha nem fogok megélni, hagyjam ott és csatlakozzak hozzájuk. Mindezt úgy, hogy amúgy úgy adták elő, hogy “egyetem mellett is végezhető”. Hányinger egy banda. Másodszor úgy volt szerencsém hozzájuk, hogy bec*miztam egy álláshirdetést, ami irodai asszisztens munkának volt hirdetve. Az interjún derült ki, hogy hoppá, nem annyira :D.
2020. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!