Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emag kamu akciók ellen miért...

Emag kamu akciók ellen miért nem lépnek fel komolyabban a hatóságok?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy akármire keresek emagon az akciós termékek közül, azt pont ugyanannyiért tudom megvenni bárhol akció nélkül? Eredeti árral megegyező áron meg nem is hirdetik sehol.

2020. szept. 3. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert mindenhol ügyeskednek. Én ha valamit venni akarok mondjuk telefon az van hogy egy huszassal is drágább az emagon mint máshol. Régen vásároltam ott de már nem.
2020. szept. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert szabad verseny van. Ha ő valamit korábban a versenytársaknál drágábban adott, de most lejjebbvitte az árat, azzal nem szegett szabályt.

(Nyilván, ha korábban más áron árulta, tehát csak a promó kedvéért van kint a magasabb, korábbi ár, az más kérdés)

2020. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Extrem Digitalnak is akciós minden második termék.
2020. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!