Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tétemelős sportfogadás?

Tétemelős sportfogadás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tudom, ez már lerágott csont, elvileg nem működik, csak ha tényleg végtelen pénzed van, de mi van akkor, ha úgy játszol, hogy:


Mikor indul egy bajnokság megvárod az első, mondjuk 10 fordulót, ha sok csapatnak nincs még döntetlen mérkőzése, akkor vársz még, eljön mondjuk a 15. forduló, már csak mondjuk 5-10 olyan csapat van akinek nincs döntetlen meccse. (német,angol,spanyol,olasz bajnokság) Ebből az 5-10 csapatból kiválasztod azt a mondjuk 3 csapatot aki jó eséllyel döntetlent játszhat majd. Nyilván nem egy Bayern, vagy Liverpool esetleg City lesz az, hanem ha van akkor egy gyengébb csapat. Elkezded rakosgatni a következő meccseiket X-re.


Ha elmegy akkor növeled a tétet a Fibonacci számokkal.


Évekre visszanézve is minimum 2 döntetlent játszott minden csapat de ez a 2 is nagyon ritka, ez a legeslegrosszabb eset.


Elegendő pénzzel működhet? Vagy ez ugyanolyan kaki ötlet csak kicsit megvariálva, hosszú távon bukó?



2020. szept. 5. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Üdv, működik csak nem döntetlennel, es igen nagy tőke kell hozzá ,jó megérzés, sok tapasztalat! Játsz előbb papiron! Es csak 50% ban működik a statisztika alapján vett számítás!

Az a szabály hogy nincs szabály!

2020. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
nem
2020. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Végtelen pénzzel működik, ha nincs maximális tét sem az irodánál. Hiába cifrázod, akkor is ez a teteje.

És nincs végtelen pénzed.

2020. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Monte Carló-ban a 17. -re jött ki a piros !!!!!!
2020. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De miért ragaszkodnál mindig a döntetlenekhez?

A stratégiádhoz 3-as odsok kellenek, x-re se adnak mindig 3-ast.

2-es odszokkal csak a pénzedet nyernéd vissza.


Havi fizetésből te nem tudsz tétemelőzni!


Ha tegyük fel lenne felesleges 5 000 000 ft-om, lehet, hogy megpróbálnám, de akkor is meglepetésre, 4-5-6-os odszokkal játszani.

2020. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké, hogy csak 17.-re jött a piros, de eleve akkor kezdeném el rakni maradjunk a te példádnál, a pirosat, ha már legalább mondjuk 8x—10x fekete jött egyhuzamban. Itt is csak akkor raknám az X-et, ha legalább X meccs óta brm volt X...
2020. szept. 6. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
A problema az, hogy elkoveted a leheto legnagyobb hibat. Azt feltetelezed hogy 10piros utan nagyobb esellyel jon 11.re fekete. Pedig ez nincs igy. 11.re is 50%esellyel lesz piros vagy fekete. Az elozo meccsek ezt nem befolyasoljak, egymastol fuggetlenek. Csak azert a Sevilla nem fog 13.ra dontetlent jatszani mert az elozo 12 fordulóban 8gyozelmuk volt es 4 vereseguk. Ettol meg lehet dontetlen a 13.meccs, de ez nem azert lesz mert megnott a dontetlen eselye 12 dontetlen nelkuli meccs utan.
2020. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok, viszont olyan még soha nem volt, hogy egy csapat ne játszott volna X-et az általam említett 4 bajnokságban. Plusz mi a valószínűsége, hogy ez pont most következik be? Hát nem tudom...
2020. szept. 7. 22:32
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

"Hát nem tudom..."

Pont ez a baj, hogy fogalmad sincs az egészről.


De te már eldöntötted, hogy ezt szeretnéd, hát csináld és gyere vissza egy kommentre, amikor meggazdagodtál.

2020. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mi ez a stílus?


Pont mivel fogalmam sincs azért írok kérdést a gyakori kérdésekre, nem gnayús? Ha tudnék mindent nem kérdeznék... Erre baromi nehéz lehetett rájönni.


Ki mondta, hogy én eldöntöttem bármit is? Feltettem egy kérdést.


Megnézném, hogy néz ki egy ilyen ember aki ilyen következtetéseket von le, meg olyan állításokat lát valaki mondataiban amik nem lettek leírva.

2020. szept. 8. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!