Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Le tudom ellenőrizni ügyfélkap...

Le tudom ellenőrizni ügyfélkapun, hogy bármilyen cég vagy társaság tagja vagyok-e, ha esetleg egy csaló tudtomon kívül beírt volna tagnak?

Figyelt kérdés

Tisztelt fórumozók!

Én nem voltam még cég vagy gazdasági társaság tagja, tudomásom szerint!

Nincs jelenleg különösebb okom feltételezni, hogy egy csaló, tudtomon kívül felvett volna tagnak, de annyit azért elmondanék, hogy pár éve egy ismerősöm majdnem hogy megfenyegetett, hogy lépjek be a cégébe.


Szóval, azért szeretném tudni, hogy utána tudnék-e nézni ennek, bármikor!(?)

Honnan ismerném fel a helyzetet, ha tag lennék?

Pl rendszeres értesítések jönnének a NAV-tól?

Esetleg csak közjegyző vagy ügyvéd jelenlétében tudna valaki felvenni? Vagy akár egy hamis aláírással aztán ennyi...

Talán az adóbevallási tervezetemben látszódna automatikusan?

TB-t nem kéne magamnak fizetni? (mert az elmúlt adóévben magamnak fizetem a TB-t, így alakult bizonyos okok miatt)


Valahol csak lenne nyoma!


Köszönöm előre is!

Üdv!



2020. szept. 19. 00:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Név, anyja neve, adóazonosító, vagy

név, anyja neve, lakcím alapján hozza az ingyenes is.

Még úgy is hozza, hogy a második keresztnevet nem írom be.

[link]

2020. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Olvastam korábban a válaszokat, elfelejtettem reagálni. Köszönöm mindenkinek a választ!!
2020. okt. 8. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!