Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb teendő? Az...

Mi lenne a legjobb teendő? Az átvilágító cég kilépő papírt kér az előző munkahelyemről, de nekem ilyen nincs, mert nem voltam bejelentve.

Figyelt kérdés
Felvettek egy multicéghez, és nem szeretném, ha emiatt bajba kerülnek. Az életrajzomban nem hazudtam, mert tényleg dolgoztam, de nem voltam bejelentve, ez az első bejelentett munkaviszonyom. Ezt megmondjam őszintén a cégnek, vagy mit tegyek?
2020. szept. 22. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak az átvilágító cég, de maga a munkahely is kéri a kilépő papírokat az előző helyről. Ezt be kellett volna írnod az Önéletrajzodba és/vagy az interjún elmondani.
2020. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 es folytatás. Mindenképp hívd fel őket és mondd el nekik. Ha ajánlatot kaptál azt elvileg nem vonhatják vissza.
2020. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!