Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar Országos Panelhez...

Magyar Országos Panelhez kérnék segítséget!? Szóval regisztráltam,és már hívtak is,megbeszéltük az adatokat is. Ez volt már 3 napja de még mindig nem ír ki semmi kutatást, és ugye így nem tudok pontokat szerezni se.

Figyelt kérdés

Valaki megtudná nekem írni mi baj lehet?

Mert nem tudom mit csinálhatnék már vele.



2020. okt. 1. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ez nem olyan, mint amire gondolsz, hogy pikk-pakk kapod a kérdőíveket és máris meggazgdagodsz belőle: a legtöbb kérdőív kitöltős oldal olyan, hogy ghavi 1-2 kérdőívet fogsz kapni. Ha ez nem ilyen, akkor szerencséd van.


Amúgy ezt elolvastad a szerződésben vagy felhasználási feltételek, nem tudom, mi a hivatalos neve:


"A Felhasználó hozzájárul ahhoz, hogy a Fenntartó és Társai kezelhessék személyes adatait, és az alábbi adatokat továbbadhassák harmadik félnek:..."


Szóval azáltal, hogy itt megadtad az adataidat, boldog-boldogtalan kereshet majd :-(

2020. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!