Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miről lehet beszélgetni a...

Miről lehet beszélgetni a nálam minimum 20 évvel idősebb kollégákkal?

Figyelt kérdés
Árufeltöltőként dolgozom egy multinál. Az összes kollégám olyan jól elvan egymással én meg “számkivetett” vagyok. Egyetemre gyűjtök éppen, és ennél jobb helyet nem találtam. Sokszor leszólják, hogy minek az nekem, nem lehet elhelyezkedni diplomával stb. Jogos a felvetés, hogy na de minek mondtam el nekik. Valójában a főnök szedte ki belőlem ezt az infot mikor interjúztatott a HR-essel. Aztán tovább adta a többieknek. Mindegy is. Az a lényeg, hogy csak a butaságon jár az eszük. 45-60 év közötti hölgyekről van szó. Kibeszélik a vásárlókat, főnököt, egymást. Pletykálnak, facebookoznak, unokáról, gyerekekről sztorizgatnak. Sokszor egy néhánynak én végzem el a feladatát mert rám nyomja a főnök amíg ők kávéznak vagy cigizgetnek. Munkaidőben zenét hallgatnak vagy filmet néznek az irodában és ezért kapják a fizut. Nekem meg sokszor 10 perc az ebédszünetem... Ami egyébként 30 perc lenne. Nos nem panaszkodom mert legalább van munkám. Mégis hogyan kommunikáljak velük, ha egyszerűen teljesen más világ vagyunk?
2020. okt. 2. 09:22
 1/2 Laylah ***** válasza:
Leginkább sehogy. Vagy beolvadsz és elkezdesz te is pletykálni meg tévéműsorokról beszélni, vagy inkább kimaradsz. Én mondjuk a kötelező jópofin kívül az utóbbit választanám.
2020. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csinalj ugy mintha erdekelne az unokajuk es nezzel filnet veluk!

Mindenkeppen legyel joba veluk vhogy mert Teged fognak dolgoztazni

Vszonu egyszerubb emberek nalad, ugyh hasznald ki, legyel Te az okosabb

2020. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!