Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol támogatást lehet gyűjteni másoktól, ahová adományokat küldhetnek?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy szerencsét próbálok hátha adakoznak páran, mivel a kormány miatt semmire nincs pénzem, ahhoz meg nincs pofám hogy anyáméktól lejmoljak mindenre, így is elég baj hogy 24 évesen sem tudtam önállósítani magam a kormány miatt. Szóval ha nem is nagy összegeket, de akár ha párszáz, egy-két ezer Ft-ot adományozna valaki, az is jó lenne. Van olyan oldal ahol ilyesmit lehet csinálni? Facebookon tudom hogy lehet, de ott csak ilyen jótékonysági dolgoknak lehet, magadnak nem.

2020. okt. 4. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
A kormány miatt? Már ne haragudj, de egy korosztály vagyunk, ugyanazokon megyünk át, ugyanaz a kormány, és nagyon jól tudom, hogy nem lehetetlen küldetés, ha valaki akarja és tesz is érte. Nem mondom, hogy leányálom, de te mit tettél érte, hogy függetlenedj? Azon kívül, hogy az a nagy terved, hogy a neten koldulj.
2020. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha valaki a kormányra fogja a saját életképtelenségét az szerintem nagyon szánalmas és egy fillért se adakoznék neki. Érdekes, hogy a többi huszonéves meg tudja csinálni azt amit Te nem.


Kirakhatod a számlaszámodat bárhová, de nem hiszem, hogy ezzel a "Kormány miatt rossz az életem" dumával sok pénzt kalapoznál őssze.


Jót röhögtem rajtad és így a napom is jól indult.

2020. okt. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
A kormányoknak ehhez semmi köze. Más veled egykorúak miért haladnak az életben? Nem vagy képes a saját életedért felelősséget vállalni. Inkább ezen gondolkozz el. Persze a mindenkori kormányt szidni egyszerűbb.
2020. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, létezik.
2020. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Nyiss egy gofundme-t, de ne felejtsd el beleírni, hogy a KORMÁNY MIATT vagy szerencsétlen.

Így talán megesik rajtad pár ember szíve, akiknek ugyan az a kormányuk van, mégsem "kényszerülnek" a neten koldulársa.

2020. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4 Meg tudod mondani mi a neve?

A többieknek "köszönöm" a propagandát, szerintem maradjatok a politika kategória berkein belül és ott éltessétek a kormányt, mindenki jobban jár.

2020. okt. 5. 13:16
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Félreértettél teljesen. Nem a kormányt éltetjük. Én legalábbis biztosan nem. Reggelig tudnám sorolni a kormány hibáit és hibás intézkedéseit.

Én inkább téged hibáztatlak, hogy nem tudsz alkalmazkodni a helyzethez, nem tudod kihozni belőle azt, hogy egy minimális szinten hasznos ember legyél.

2020. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Rohadt kormány, hogy még olvasni se lehet tőle!
2020. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Szövegértelmezés nulla! Senki nem éltette a kormányt! Én a mindenkori kormányról írtam például. Az a szánalmas, hogy a saját életéért mást okolsz.
2020. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Írjál regényt és add el! :D
2020. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!