Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a foglalkozásuk azoknak...

Mi a foglalkozásuk azoknak akik villában/üveg házban laknak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy mondtam nagyon felső vezetők, azok meg kb bármilyen nagy cégnél lehetnek azok.


Legyenek álmaid, de azért csak óvatosan, mert ilyen lakásokban élni egyszerű földi halandónak majd hogy nem elérhetetlen távlatok.

2020. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen, megnéztem h 200 millió is lehet. Ekkor mondtam le.

De az álmok szépek,és már nem csalodom ha nem jön össze.☺

2020. okt. 8. 17:46
 13/16 A kérdező kommentje:

De am én még fiatal tini vagyok és biztos nem fogok elérni semmit, h megsem próbálom. Mindenért tenni kell. Ugyan ez elég nagy álom, de össze jön vmi más.


Ezt azért írom le, mert még hiszek benne h senkinek nem lehet azt mondani h nem fog össte jönni. Nem lehetséges bárkinek is ezt és ezt elérni.

2020. okt. 8. 17:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Ebben a lakásban semmi különleges nincs, legfeljebb az, hogy ezeket a felhőkarcolókat látod, amire én pl. egyáltalán nem lennék kíváncsi. Az, hogy van egy jó franciaágy a szobában, egy divatos kanapé, azt bárki elérheti, csak nem ekkorák lesznek a lakásában az ablakok. Csak ízlés kérdése. Olvasgasd az f b- én az otthonkommando oldalait, nézd meg, mit tudtak kihozni egy házból.
2020. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én inkább a Balaton-felvidéket választanám.
2020. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az üvegezett villára fókuszálva: zömük építész. Esetleg napsütötte, világos, tágas műtermet igénylő képzőművész. A művészeken kívül (vagy őket is beleszámítva): a nárcisztikus, esetenként nimfomániákus alkatok.
2020. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!