Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Itt a Kérdésösszesítő/kérdések...

Itt a Kérdésösszesítő/kérdések Alatt Lévő Banner Reklámokra Rá Szoktatok Kattintani? Szoktatok Vásárolni Banner Reklám Után Webshopról?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
SOHA!
2020. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem szoktam minden szót nagybetűvel kezdeni.
2020. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Max véletlenül. Akkor is olyan gyorsan zárom be, ahogy csak tudom.
2020. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Reklámblokkolót használok, így nálam nem jelenik meg semmilyen reklám.
2020. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van reklámblokkolóm, nem látok reklámokat.
2020. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

itt a válasz lehetőség alatt van olyan, hogy hirdetés


sohasem kattintotok rá?


a reklámblokkoló elvileg nem takarja itt ki az "ajánljuk még" fül alatt... nálam is van reklámblokkoló, de ezeket én is látom attól függetlenül

2020. okt. 8. 15:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Én látom őket, de alapvetően nem érdekelnek. Kb. havi egyszer kattintok webes reklámra.


Az különösen idegesítő, hogy ha veszek valamit neten, utána hónapokig olyan termékek reklámját kapom, holott nyilván nincs már szükségem még egy laptopra, mosógépre vagy cd lejátszóra.

2020. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az lehet, viszont ha vettél egy fejfájáscsillapítót, akkor a reklámok hatására vehetsz egy másmilyet :)

Ezen elv miatt látod a cd lejátszót, de bizonyos termékeknél valóban nem a legjobb

2020. okt. 8. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit használsz, én uBlock Origin-t, és a válaszbeíró ablak alatt a "További kérdések" vannak, aztán oldal alja és vége. Nuku ajánlás.
2020. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként uBlock Originnel _mindent_ lehet blokkolni, ha van valami valahol és nem tetszik, akkor jobb klikk, elem blokkolása, és kiválasztod amit nem akarsz látni.
2020. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!