Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen befektetésbe tegyem a...

Milyen befektetésbe tegyem a pénzem?

Figyelt kérdés

Szeptemberben jár le a postai takarékjegyem és a kis alapkamat miatt nem akarom újra betenni az 50 ezer forintomat.

Gondolkodtam, hogy veszek egy Gépkocsinyereményes betétkönyvet, mert haverom két éve nyert egy 50 ezer forintossal egy citroen kocsit. Viszont azt olvastam, hogy kicsi az esélye, hogy nyerjek, szerencse kell hozzá.

Esetleg valami más befektetést tudtok ajánlani az 50 ezer forintomra?

21\F


2010. aug. 8. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz itt körül. Megadod, mennyi pénzt szeretnél befektetni, mennyi időre, stb és kiadja a bankok listáját, hol, mennyi kamatot adnak rá:


[link]

2010. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az 50 guriga nem egy nagy összeg, lehet, hogy jobban jársz a gépkocsissal. Bár nekem 5 éve van, de még nem nyertem vele (5 ezer és 10 ezresem van), de ezekből a címletekből van a legtöbb szerintem, így kicsi nekem az esély.

Az 50 ezresből nem hiszem, hogy olyan sok lenne, az lehet, hogy nyerőbb. Főleg, hogy ahogy emlékszem, 50 ezresből többet is sorsolnak.

2010. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért hiszi mindenki, hogy minden értékűből külön húznak? Tessék már elolvasni az otp oldalán lévő tájékoztatót!!! Ott kerek-perec le van írva, hogy csak a nyerési esélyeket növeli a nagyobb címlet. Tehát 10bd 5000-es egyenlő 1db 50000-es. Aki nem hiszi: [link]
2010. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy ezt igazolja, hogy minden hónapban változik a különböző címltekkel megnyert kocsik száma.
2010. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!