Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki az aki manapsàg minimàlbérb...

Xyasdd kérdése:

Ki az aki manapsàg minimàlbérből él?

Figyelt kérdés
Leszàmitva utcaseprőket pl vagy az alvàllalkozo àltal minimàlbérre bejelentett takaritok biztonsàgiőröket.

2020. okt. 14. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Minek a kacagás hashtag? Mások nyomorán szeretsz röhögni?
2020. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg lennél lepve mennyit keres egy biztonsági őr manapság.
2020. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

A kínai ruhaboltokban és kajáldákban dolgozó magyar eladók minimálbért keresnek szó szerint, vagyis nettó 107 ezret.

Az általános és középiskolákban dolgozó portások is ennyit keresnek legtöbbször.


1. Valahol tényleg vicces, mert ezek az emberek már egy kicsi változtatással is tudnának többet keresni, de még ahhoz is bénák/lusták/életképtelenek. Abszolút maguknak köszönhetik, hogy ott tartanak az életben, ahol, senki nem b@*szott ki velük, csak ők saját magukkal.

2020. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

"Az általános és középiskolákban dolgozó portások is ennyit keresnek legtöbbször.



1. Valahol tényleg vicces, mert ezek az emberek már egy kicsi változtatással is tudnának többet keresni, de még ahhoz is bénák/lusták/életképtelenek. Abszolút maguknak köszönhetik, hogy ott tartanak az életben, ahol, senki nem b@*szott ki velük, csak ők saját magukkal."


Nem, nem vicces és felháborító, hogy némely emberek mások nyomorán szórakoznak. Van olyan ismerősöm, aki 55 éves és sehová nem veszik fel, csak portásnak, aztán van olyan, aki (stroke-ot) agyvérzést kapott 38 évesen, fél oldalára lebénult (tényleg csak magának köszönheti?) és hiába volt jó szakmája, fodrász, azt épp nem tudja csinálni félbénán.


Tudok olyan emberről, aki értelmi fogyatékos, viszont remekül takarít.

"Nyugodtan rugdossátok" embertársaitokat - csak vigyázzatok, mert minden visszaüt - nehogy a következő pillanatban veletek történjen ilyen, akik most magas lóról nevettek a szegénysorsú embereken és alázzátok, lenézitak őket :-(

Úgy látom, manapság nagy divat belerúgni a másikba, ahelyett, hogy egy kicsit is elgondolkodna valaki, miért került oda a másik? :-(

2020. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
#3 te rendesen el vagy tévedve
2020. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Itt az északnyugati részen a 8 általánost épphogy elvégzett utcaseprő srác az önkormányzat városfenntartó cégénél nettó 150-et kapott alapbérként, plusz havi nettó 15 pénzben vagy 25 SZÉP kártyán. Aztán ruhapénz, évente 1 havi jutalom. Valami segély címen még nettó 48-at is kapott.

Ez 2 éve volt, akkor kerestem pályakezdő fiatalként, szintén önkormányzatnál 140-et és tanultam érte 15 évet.


Vagyonőrök óraszámtól függően átlagban nettó 180-220-at keresnek, de láttam már 250-es bejelentett fizetést is portásnak. Autón, fegyvervizsgával és B-s jogsival megvan a nettó 250-270.


Suli mellett takarítógépeztem egy gyárban, akkor kaptam nettó 180-at érte, nem diákként bejelentve, egy sima irodai takarító 1 műszakban kapott 150 körül, szintén teljes bejelentett bérrel.


Nyugatról van szó, de még így is kevés a biztonsági őr és a takarító is.

2020. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3 mas vàlaszadónak köszönöm a hasznos vàlaszàt. Kivàncsi lennék még tovàbbi szakmàkra is amivel csupàn ennyit lehet keresni. Tudom amugy én is hogy vagyonőrök jól keresnek. Az 55 éves ismerosod nemhogy levizsgàzna vagyonőrnek sirànkozàs helyett, vagyonőrt mindig keresnek hiànyszakma.

Senki nincs kinevetve csak nekem is feltunt hogy sokan nem vàltanak az alacsony fizetes es nemszeretem szakma ellenére.

2020. okt. 14. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

"Az 55 éves ismerosod nemhogy levizsgàzna vagyonőrnek sirànkozàs helyett, vagyonőrt mindig keresnek hiànyszakma."


Ti tényleg nem tudjátok beleképzelni magatokat más helyébe, csak ítélkezni?

NŐ az 55 éves ismerősöm!!!

Megnézem én azt a vagyonőr céget, amelyik 55 évesen felvesz egy NŐT vagyonőrnek.

2020. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hol élsz te? 80 éves vagyonőr bàcsikàk portàsként alkalmazva metrolejaroknal elelmiszerboltokban stb.rengeteg hely van 55 évesen siman elhelyezkedik pennyben aldiban is női őr van ahova jarok es tobb mint 55 mindketto.
2020. okt. 14. 16:27
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Keleten nem ez a helyzet. Itt összeteszed a mancsod, ha kapsz állást.
2020. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!