Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki Zala megye...

Van itt olyan, aki Zala megye déli részén, a szlovén határhoz közeli települések egyikén él és Szlovéniába jár át dolgozni?

Figyelt kérdés
Bármilyen infónak örülnék a munkavállalással és lehetőségekkel kapcsolatban, illetve a magyar oldalon lévő településekről, hova lenne érdemes költözni. Egyáltalán életképes-e ez az ötlet, megéri-e?

2020. okt. 14. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én régebben dolgoztam egy évet Lendvan, számítógépes, hardveres munka volt. Lentibol jártunk át egy kollégámmal, bereltunk ott egy iszonyat otvar lakást. Lett volna pénzünk jobbra is, de egyszerűen nincsenek ott albérletek.
2020. okt. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi első, én végülis vennék saját ingatlant. Pontosan Lentit néztem ki, és Lendva lenne a cél munka szempontjából, bár nekem csak valami kétkezi meló jöhetne szóba, esetleg végzettség nélküli angol nyelvtudást igénylő munka. Kanizsán van lakásom, de onnan messze lenne ingázni, ezért vagy kiadnám vagy eladnám, és vennék hitelre vagy pedig a lakás árából másikat. Lendván te hogy látod lehet boldogulni magyar vagy angol nyelvtudással?
2020. okt. 23. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. Mi egy nagy szlovén cég telephelyén dolgoztunk, sokan beszéltek angolul de csak olyan alapszinten. A főnök akinek dolgoztunk nem is tudott normálisan, vele németül beszélgettem, az elég jól ment neki.


Két kezi melóhoz szerintem kelleni fog a helyi nyelvtudás.

2020. okt. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt azért hozzáteszem, hogy én marha régen dolgoztam ott, olyan 2005 körül, azóta biztosan sok minden megváltozott.
2020. okt. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!