Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » (Posta)Ki bonthatom-e az...

Noro2 kérdése:

(Posta)Ki bonthatom-e az utánvételes csomagot fizetés előtt?(Posta)

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni utánvéttel csomagot, de mielőtt kifizetném jó lenne megnézni hogy biztosan azt adta-e fel az eladó mint amit kértem tőle.

Szoktak ilyet csinálni? Vagy kibontani csak akkor tudom miután már kifizettem?



2020. okt. 18. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Kizárólag új termék esetén nézheted meg és előtte jelezd a cégnek webáruháznak aki feladta . Ekkor jegyzőkönyvet vesz fel a futár kifizeted kibontod , de a sofőr nem hasznalható fel tanúnak . Használt dolgok mezei hirdetés utáni vételnel nincs lehetőség . Utánvét semmi ellen nem véd , a csomagban lehet egy kötet újság is . Aki átver megteszi barhogyan , de előre utalva sokkal olcsóbb az út és csalás esetén spóroltál .
2020. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Az utánvét nem véd semmitől. Ha biztosra akarsz menni, megbízható helyről rendelj, használt cikkeknél pedig válaszd a személyes átvételt és a helyszínen, az eladó jelenlétében próbáld is ki.
2020. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!
2020. okt. 19. 07:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!