Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Futárszolgálat sérült dobozt...

Futárszolgálat sérült dobozt szállított ki és a visszaküldési papír is el van szakadva?

Figyelt kérdés

Az alját nem láttam mikor átvettem de teljesen be volt szakadva. A dobozon belül volt a cipődoboz, és gyerekek azon belül még a visszaküldési papír is sérüt volt, pont az aláírásnál volt elszakítva. Olyan mintha átment volna a dobozon egy fejsze. Ilyenkor mi a teendő? Méretprobléma van a cipővel. Máskor ha sérült a doboz át sem szabad venni? Nem értek hozzá életemben talán 2x rendeltem pontosan ezekmiatt. Ugye megtehettem volna hogy nem veszem át, de a panaszkezelési eljárással lehet mégbonyolultabb lett volna?

Köszönöm hogy segítesz!



2020. okt. 20. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod a feladót és ha normálisan ugyanezt elmondod 99.9% hogy segíteni fog és lesz megoldás. Nincs jelentősége ebben, hogy egy darab papír elszakadt.


Egyébként igen a dobozon, ha külső sérülés van kárjegyzéket kell felvenni a futárral. Ha belül mégis ép minden legfeljebb eldobod.


A GLS - nek bizosan van biztosítása a csomagokra.

2020. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!