Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elég egy elismervényt iratnom...

Elég egy elismervényt iratnom a főberlőmmel, hogy átvette az összeget?

Figyelt kérdés

Nem rég pályáztam a PTE Albérlet Támogatásra. Ezt sikerült elnyernem, viszont ahhoz, hogy kiutalják az összeget egy igazolást kell leadnom az albérleti díj befizetéséről. Pontosan nem tudom mit kérnek, sehol nem találom az oldalon, az e-mailekre pedig hetek óta nem válaszolnak a HÖK-ösök. Elég lenne egx elismervényt iratnom a főberlőmmel, hogy az összeget átvette? Eddig cssak kp-ben fizettem.

A segítségeket megköszönném.



2020. okt. 24. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj a bérbeadótól számlát az egyetem nevére (+adószámára), vagy a sajátodra. Egy sima elismervény önmagában nem elegendő szerintem, max. ha két tanú hitelesíti a nevével, lakcímével, SZIG számával, aláírásával. Ezek mellé csatold a szerződés szkennelt verzióját, amiben szerepel a lakbér összege.


Nem vagyok pécsi HÖK-ös, sőt pécsi sem, viszont én Szegeden HÖK-öztem, és mi csak a fenti verziókat fogadjuk el.


A számlás módszer csak egyszeri támogatásnál volt nálunk, rendszeres támogatás esetén a szerződéses módszer kellett nálunk.

2020. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2020. okt. 25. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!