Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankkártyás fizetésnél (Auchan...

Bankkártyás fizetésnél (Auchan futár) fizethetek két kártyával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két bankkártyámon van összesen annyi pénz, amennyit kell majd fizetnem a kapuban. Van rá mód, hogy az egyikről x részt, a másikról pedig maradékot fizessem?


2020. okt. 24. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez szabályos-e, egy fizetendő összeget két kártyára megosztva fizetni, mindenesetre ha addig nem érkezik mástól megbízható válasz, egy másik megoldás:


Mobilbankon vagy internetbankon átutalod az egyik számládról a másikra a szükséges hiányzó összeget. Ha forintot utalsz, és két kártya mögött két magyarországi számla van, akkor az utalás 5 másodpercen belül átmegy akár bankok között is. Hétvégén és éjjel is.

2020. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ennek van valami díja? Sosem csináltam ilyet még.

2020. okt. 24. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van díja az átutalásnak.


Futárnál nem tudom lehet-e, boltban igen.

2020. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Futárnál nem lehet, mert csak annak a kártyájával lehet fizetni, aki megrendelte. Ha mindkét bankkártyának ugyanaz a tulajdonosa, akkor esetleg.


De mondjuk én biztos nem a Gyakorira írnám ki ezt a kérdést, hanem felhívnám az Auchan ügyfélszolgálatát ( azt hiszem, ingyenes) és megkérdezném :-)

2020. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hívd kollégáinkat az ingyenes 06-80-10-90-10-es számon

Hétfőtől szombatig (ünnepnapok kivételével): 8:00-tól 20:00 óráig

Vasárnap: 8:00-tól 16:00 óráig."

2020. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Üzletben lehetséges, futárnál nem tudom.
2020. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!