Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a jófogáson venni akartam...

Ha a jófogáson venni akartam valamit, de anélkül adta fel postán, hogy mondta volna mennyi lesz a posta költség... Ha nem megyek el érte akkor az jogos?

Figyelt kérdés

Vettem a jófogáson 3 dolgot. Illetve szerettem volna. Összesen 3000ft a három termék. Kértem, adja fel foxposton. Foxpost nincs, küldi postán. A címemet akkora már leírtam, de nem gondoltam, hogy úgy adja fel, hogy nem is említi, hogy csak a posta költség 4000ft,tehat 7000et fogok fizetni. Amikor rákérdeztem, azt mondta nem volt nála telefon. És? Akkor is megkérdezhette volna, így akarom-e a termékeket.

Ha én nem megyek el érte, történik bármi?

Nem fizetek többet a postára, mint maga a termék. Nyilván, ha tudom, nem kérem.



2020. okt. 25. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csak 150 x lett eddig leírva, hogy ÉRTÉKELÉSSEL rendelkező olgalakról, eladóktól lenne ideális vásárolni - akkor nem igazán találod magad szembe ilyen dolgokkal, mivel az oldalon fel kell tüntetnie az eladónak a postázási módokat és a költséget is.


Ha mégis ilyen oldalról vásárolsz, ahol nem elhet az eladókat ellenőrizni, akkor bizony előfordulhatnak ilyen dolgok.


Az sem korrekt, amit az eladó csinált, de az sem, ha nem veszed át.

"bokszoljátok le egymással" levelezésben, oldjátok meg.

Írd meg az eladónak, hogy nem veszed így át - ezáltal Ő bukik 4 ezer ft szállítási költséget - jobban járna mindenki, ha elfelezitek a postaköltséget.


Nálam viszont eleve nem is tudnál (Vatera) Foxpostot kérni, tekintettel arra, hogy nekem 1.400 ft-ba kerülne, hogy elmenjek egy Foxpost automatához. De pl. postai csomagautomatába bármikor (745 ft).

2020. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!