Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azért nincs pontos sorsolási...

Azért nincs pontos sorsolási időpontja az Eurojackpotnak, hogy többet sorsolhassanak, és csak azt hozzák nyilvánosságra, amelyiknél a legkevesebbet kell fizetniük?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen olyan szerencsejáték, ami nem pontos időben van, hanem egy egyórás időintervallumban valamikor.
2020. okt. 30. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Anyám borogass!

Igen, pont így.

2020. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Véletlenül sem azért mert Európa országainak zöme, amelyekből a legtöbb játékos van két időzónában vannak.
2020. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, vicces is lenne, ha azért sorsolnák random időben, mert különböző helyen különböző idő van.
2020. nov. 14. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban butaságot ír, de nem nagyobb, mint a tied.
2020. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Valóban butaságot ír"


Én már ennyitől is meghatódtam. Semmiben nem szoktak nekem igazat adni, de te most végre ezt teljesítetted.

2020. nov. 14. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:

A lottójátékok hatalmas hasznot hoznak minden sumákolás nélkül.

Az egész a bizalomra épül.

A kifizetett teljes összeg a befolyónak csak egy töredéke.

A csalás gyanúja is hatalmas bevételkiesést jelentene.

2020. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem láttam még a közvetítést. Te már igen?

Milyen hosszú a teljes folyamat?

2020. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem a játék eredeti honlapját. Fix időpont szerepel ott, ami 21 órai kezdés.
2020. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!